Cześć jestem MONIX najczęściej W PODRÓŻY ;)

Jestem podróżniczką, absolwentką Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a przede wszystkim producentką telewizyjną i prezenterką.

Od ponad dziesięciu lat realizuję produkcje telewizyjne, filmowe, reklamowe i promocyjne dla (m.in. TVP, TVR, TVN, TVS). Na swoim koncie mam już ponad 1350 produkcji, min. Gotuj z Rączką dla TVS i TVP (232 odcinki),  Tajemnice Przyrody z Piotrem Kardaszem (400 odcinków), felietony z Chin dla TVP, szereg kampanii reklamowych i promocyjnych m.in. Huawei. Setki hoteli, spa i restauracji w kraju i za granicą.

Moje doświadczenie zdobyłam podczas realizacji wielu programów turystycznych, przyrodniczych, kulinarnych (w Polsce i za granicą m.in. Kuba, Indonezja, Chiny, Francja, Maroko, Tunezja, Holandia, Chorwacja, Włochy, Skandynawia, Ukraina, Niemcy, Turcja, Egipt, Holandia, Anglia, Irlandia, Rosja, ) sprawia to, że doskonale orientuję się w potrzebach rynku turystycznego, ogrodniczego, kulinarnego  zarówno z perspektywy turystów, jak i gospodarzy.

MONIX W PODRÓŻY

To realizowany przeze mnie cykl programów turystyczno-podróżniczych prezentujący regiony turystyczne Polski, Europy i świata. Program prowadzę w sposób konkretny, interesujący i w zabawny sposób rekomenduję ciekawe turystycznie rejony, ich atrakcje i miejsca godne uwagi. Odkrywam nieznany klimat tych miejsc, lokalne tradycje, smaki i krajobrazy. Program jest

MONIX W PODRÓŻY PO MAZOWSZU

Cykl programów produkowanych w kooperacji z Samorządem Województwa Mazowieckiego, MROT, partnerów i wytwórców  oraz z OGRÓDKIEM DZIADUNIA. Polecam z całego serca cykl o Mazowszu, którego emisja w ramówce wiosennej kilku stacji TV, o czym poinformuje w zakładce media. Dodam, że cykl Mazowsze jest kontynuowany w 2019 jak i jesteśmy w fazie preprodukcji innych regionów w  Polsce i świata 🙂

CEL  PROGRAMU

Zarekomendowanie szerokiemu gronu odbiorców miejsc, które warto odwiedzić. Przekazuję istotne informacje, promuje, kreuje i wzmacniam marki turystyczne regionu.

Kiss – Monix <3