Cześć jestem MONIX W PODRÓŻY

Dzień dobry 🙂 Jestem podróżniczką, absolwentką Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a przede wszystkim producentką telewizyjną i prezenterką. Od marca 2018 jestem blogerką i coraz częściej wrzucam filmiki z podróży. Pasja do podróży rozpoczęła się tak naprawdę dzięki mojej wspaniałej Mamie, która od pierwszych miesięcy życia zaszczepiła mi miłość do przemieszczania się, poznawania i smakowania życia w podróży. W wieku 7 lat zaczęłam koncertować na deskach całej Polski występując w zespołach dziecięcych, młodzieżowych aż wreszcie studenckich. Od 9 roku życia podróżuję po świecie zarówno prywatnie jak i zawodowo. Reprezentowałam nasz kraj tańcząc i śpiewając na prawie wszystkich kontynentach. Bo scena i podróże zawsze były najważniejsze w moim życiu. I tak mi zostało. Zawodowo już nie śpiewam ani tańczę ale prowadzę mój ukochany program telewizyjny ” MONIX W PODRÓŻY”, w którym odkrywam turystyczne miejsca w Polsce i na świecie. O tym też tutaj piszę, bo pisanie od ponad roku sprawia mi prawdziwą satysfakcję , zwłaszcza, że ciągle poszerza się moje grono odbiorców. Cieszę się, że mogę się dzielić moimi radościami z podróży. W tamtym roku miałam wielka frajdę z poznawania województwa mazowieckiego i zrealizowania 7 odcinków tv. Emisja już się rozpoczęła a przeczytacie o tym w zakładce media.

” MONIX  W PODROŻY ” to mój wymarzony format krótkiego programu tv, który jest przewodnikiem turystycznym. W Polsce pokazuję co można odwiedzić od świtu do zmierzchu w jednym odcinku. Oprócz tego informuje jak dojechać, co zjeść, gdzie wypocząć i się zrelaksować i jaka jest historia miejsca.

Od 12  lat realizuję produkcje telewizyjne, filmowe, reklamowe i promocyjne dla (m.in. TVP, TVR, TVN, TVS). Na swoim koncie mam już ponad 1350 produkcji, min. Gotuj z Rączką dla TVS i TVP (232 odcinki),  Tajemnice Przyrody z Piotrem Kardaszem (400 odcinków) i wiele innych tytułów oraz  felietony z Chin dla TVP, szereg kampanii reklamowych i promocyjnych m.in. Huawei. Setki hoteli, spa i restauracji w kraju i za granicą.

Moje doświadczenie zdobyłam podczas realizacji wielu programów turystycznych, przyrodniczych, kulinarnych (w Polsce i za granicą m.in. Kuba, Indonezja, Chiny, Francja, Maroko, Tunezja, Holandia, Chorwacja, Włochy, Skandynawia, Ukraina, Niemcy, Turcja, Egipt, Holandia, Anglia, Irlandia, Rosja, ) sprawia to, że doskonale orientuję się w potrzebach rynku turystycznego,  kulinarnego  i eco zarówno z perspektywy turystów, jak i gospodarzy. Toteż blog monixtv.com jest idealnym miejscem na dzielenie się moimi doświadczeniami w podróży i zachęcaniu do odwiedzania  ulubionych przeze mnie miejsc. W 2018 roku odwiedziłam 10 krajów. Pokazuję też to, czy singielka może czuć się bezpieczna w każdej podróży i tak Monix w Podróży w Brandenburgii  zwraca również uwagę na bezpieczeństwo kobiety podróżującej samotnie.

MONIX W PODRÓŻY

To realizowany przeze mnie cykl programów turystyczno-podróżniczych prezentujący regiony turystyczne Polski, Europy i świata. Program prowadzę w sposób konkretny, interesujący i w zabawny sposób rekomenduję ciekawe turystycznie rejony, ich atrakcje i miejsca godne uwagi. Odkrywam nieznany klimat tych miejsc, lokalne tradycje, smaki i krajobrazy.

MONIX W PODRÓŻY PO MAZOWSZU

Cykl programów produkowanych w kooperacji z Samorządem Województwa Mazowieckiego, MROT, partnerów i wytwórców  oraz z OGRÓDKIEM DZIADUNIA. Polecam z całego serca cykl o Mazowszu.  Dodam, że cykl Mazowsze jest kontynuowany w 2019 jak i jesteśmy w fazie preprodukcji innych regionów w  Polsce i świata 🙂

CEL  PROGRAMU

Zarekomendowanie szerokiemu gronu odbiorców miejsc, które warto odwiedzić. Przekazuję istotne informacje, promuje, kreuje i wzmacniam marki turystyczne regionu.

Zapraszam serdecznie 🙂

Kiss – Monix <3