RAWA BLUES 2019 – BILETY!! KONKURS<3

KATOWICE MOJE MIASTO – RAWA BLUES 2019!!

Juz za tydzień w Katowicach w kultowym Spodku po raz 39 odbędzie się święto bluesa – RAWA BLUES!!

Bilety na koncert inaugurujący tegoroczną edycję w NOSPR zostały już wyprzedane. Wciąż do nabycia są bilety na główną, sobotnią część imprezy w Spodku. Podczas drugiego dnia imprezy w hali Spodka wystąpią m.in. James Blood Ulmer & Vernon Reid, Daniel Castro, Victor Wainwright, Hannah Wicklund i Lindsay Beaver.

Dla 5 osób mam pojedyncze wejściówki ! Pisz na priv, w komentarzu dlaczego to właśnie TY powinenieś dostać bilet!! Powodzenia Kochani!!! Widzimy się za tydzień w SPODKU <3

#katowicemojemiasto

Fot. RAWA BLUES 2019

Monix

Komentarze dla: “RAWA BLUES 2019 – BILETY!! KONKURS<3”

  1. Jestem fanem bluesa od najmłodszych lat. Ta muzyka zawsze do mnie przemawiała, zawsze mnie elektryzowała. Płyt słuchałem z tatą gdy byłem w szkole i to właśnie on zaszczepił we mnie fascynację tym gatunkiem. Co więcej to właśnie Rawa Blues była pierwszym bluesowym festiwalem, w którym mogłem uczestniczyć i raz jeszcze chciałbym poczuć klimat tego miejsca.

  2. Blues był dla mnie zawsze ważny. Teraz słucham go na okrągło, kolekcjonuję nie tylko płyty, lecz także kasety. Zawsze spędzałam czas w słuchając takiej muzyki, która pozwalała mi się zrelaksować. Mam nadzieję że Rawę Blues odwiedzę też w tym roku, co pozwoli mi odpocząć po ostatnim natłoku zadań w pracy.

    1. Magda, w przyszłym roku obiecuję, że dostaniesz bilet. Obserwuj blogai komentuj a na pewno sie uda:) Pozdrawiam- Monix

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *