DWÓR MOŚCIBRODY WIŚNIEW

Niedaleko, bo tylko 100 km od Warszawy mieści się urokliwy a pochodzący z XIX wieku – DWÓR MOŚCIBRODY WIŚNIEW. Monix w Podróży zwiedzając Mazowsze ukochała sobie kilka miejsc na jego mapie. I jednym z ulubionych miejsc  jest Dwór Mościbrody i to z kilku względów…

Piękna przyroda, niecodzienna atmosfera, tradycyjna podlaska gościnność i smaki staropolskiej kuchni. Poddany pieczołowitej renowacji Dwór zaprasza do odkrycia zarówno pełnych uroku i charakteru wnętrz, jak też komfortowo wyposażonych pokoi. W oficynie znajduje się recepcja, pokoje gościnne i Restauracja Dworska. W restauracyjnym menu królują tradycyjne staropolskie potrawy, wędliny, pasztety i mięsa własnego wyrobu oraz ryby z okolicznych stawów. Nieprzypadkowo Dwór Mościbrody leży na wyróżnionym Szlaku Kulinarnym Mazowiecka Micha Szlachecka, szlaku folkloru i smaków Mazowsza.

Karp z tutejszych stawów jest iście królewski nie tylko z nazwy a ze smaku przede wszystkim. W naturalnych warunkach hodowany a podawany od września w restauracji.. Jako smakosz karpia tutaj go absolutnie polecam!! Cudownie zarumieniony na masełku i ekologicznie żywiony sprawia, że chce mieć Wigilię zdecydowanie częściej.

Posiadłość jest idealnym miejscem do zorganizowania wydarzeń – szkoleń, warsztatów, plenerów, eventów, bali, przyjęć, bankietów, biesiad ludowych przy muzyce na żywo, wesel i różnych spotkań okolicznościowych. Spotkania rodzinne, a w szczególności wesela w Dworze Mościbrody cieszą się dużą popularnością. MIejsce ukochał również Karol Okrasa, gdzie zrealizował kolejny juz smakowity odcinek tv. Emisja we wrześniu. 15 sierpnia na Biesiadę Disco Polo zaprasza Małgorzata Borkowska- właścicielka Dworu Mościbrody, gdzie jak powiedziała bawimy się do samego rana. Monix w podróży też będzie. Zatem do zobaczenia i nie zapomnijcie tu spróbować karpia królewskiego – od września w karcie!!

 

 

dwormoscibrody.pl

fot. Dwór Mościbrody i Monix Film 2019

 

 

Film Produkcja MONIX FILM 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *