MISANO ADRIATICO – wakacje 2019

Gdzie na wakacje w 2019 ??  Mam już kilka pomysłów na najbliższe 3 miesiące. Pokażę Wam świetne miejscówki w Polsce i poza nią. Dla kogo? Dla każdego bo i dla singli i dla rodzin.Dla pasjonatów regionalnej kuchni i zwiedzania tajemniczych miejsc. Znajdzie się rownież jakieś miejsce, co po prostu lubią leżeć nad wodą z ciekawą książką:)) I to wszystko uż soon… Ale dzisiaj opowiem wam o świetnej miejscówce  dla miłośników sportów wodnych, motorowych a zreszta nie tylko. Włochy. I właściwie to już nie powinnam nic dodawać. Włochy  kocham miłością najczystszą. O każdej porze roku i za wszystko. Włochy to esencja każdego Tym razem zapraszam Was do Misano Adriatico, na wybrzeżu Emilii-Romanii, to miejscowość ceniona od zawsze za wyjątkową gościnność, za domowy klimat idealny dla rodzin, coroczne spotkania z mistrzami sportu podczas trwania Misano World Circuit, za zieloną przestrzeń, nową promenadę i za swoje plaże. Dzięki aMisano z łatwością znajdziecie idealne zakwaterowanie w Misano Adriatico, wyposażone plaże wraz z najlepszymi usługami, przeżyjecie wspaniałe chwile uczestnicząc w organizowanych wydarzeniach oraz będziecie  mogli rozkoszować się tradycyjnymi specjałami kuchni Emilii-Romanii, która nie ma sobie równych.

Żyję, śmieję się, bawię się, smakuję.. ale określeń tak naprawdę może być o wiele więcej i to  goście decydują, co roku, o cechach miasta, które powstało by gościć marzenia i niezapomniane emocje. Kalendarz wydarzeń i imprez w Misano Adriatico, niezliczoność atrakcji dla każdego. Ponadto w pobliżu miasta kultu historii architektury włoskiej i… tylko 1,5h lotu… tanimi liniami.

Miasteczko polecam zwłaszcza po rozmowie z władzami i promotorami turystyki – to bardzo wazne – jest bardzo bezpiecznie.

Single dla Was natomiast życie nocne tętni a od rana sporty wodne Was pochłoną.

Do zobaczenia Kochani!!

https://www.amisano.net/pl/

Prezentacja Misano Adriatico odbyła się w Krakowie w restauracji Wesele. Oprócz wykwintnego śniadania włoskiego degustowliśmy wina z regionu Emilia-Romani. A wieczorem odbył się wernisaż Dalle terre d’ Italia alla Polonia Italiani, da secoli in Polonia (z bogatą kuchnią włoską), który odbył  się  w Krakowie we Włoskim Instytucie Kultury. Dziękuję za zaproszenie ALL – INCLUSIVE.

Na zdjęciu Luigi Bellettini Presidente aMisano, Stefano Moroncelli, Monica Mazza social media manager & Monix  <3

Fot. MONIX FIM 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *