CAVALIADA Torwar 2019

Po raz 10 odbywa się na Torwarze warszawskim CAVALIADA 2019.

Cavaliada to międzynarodowe zawody jeździeckie, na które składa się cykl halowych zmagań sportowych Cavaliada Tour. Celem Cavaliady jest popularyzacja jeździectwa jako dyscypliny sportowej i formy rekreacji oraz pobudzanie zainteresowania hodowlą koni.

Cavaliada Tour to jedyny w Polsce cykl jeździeckich zawodów halowych autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Tour odbywa się w czterech miastach: w Poznaniu, w Lublinie, w Krakowie oraz w Warszawie.

W tym roku Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, Polska Akademia Jeździecka i Warszawsko-Mazowiecki Związek Jeździecki rozpoczęli współpracę by stworzyć nowy produkt turystyczny jakim jest Jeździectwo Końskie na Mazowszu!! I Monix w Podróży po Mazowszu też była i złapałam absolutnie „końskiego bakcyla”! O czym dowiecie się z reportaży z Cavaliady jak i dwóch odcinków z końmi w tle i w szczególe z Supraśla i niespodzianka bo z kilku stajni na Mazowszu. Zapraszam do fotorelacji z Cavaliady i serdecznie polecam bycie jeszcze jutro podjechali na Torwar, gdzie ostatni dzień tych uroczych zawodów jeździeckich!!

#monixwpodrozy #paj #mrot #modanamazowsze #

Kiss

Dyrektor MROT Dorota Zbińkowska

Prezes MROT Jan Błoński

Justyna Daniel Zawadzki Prezes PAJ i Monix 🙂

Marek Migalski Prezes ZOT prosto z Berlina 

Prezes WMZJ Patrycja Kaczorowska 

FOt. MONIX FILM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *