Monix w Warszawie na YT a Elixir by Dom Wódki nominowany do Oskara restauracyjnego!!

Kochani!!  To już dzisiaj trzymamy kciuki za Restaurację Elixir by Dom Wódki przy pl.Teatralnym (Wierzbowa 9/11) w Warszawie. Otóż jako jedyna restauracja w Polsce została nominowana do  The World Restaurant Awards w kategorii „Forward Drinking”, m.in. wraz z Mugaritz(Hiszpania), Restaurant Geranium (Kopenhaga), Cub (Londyn), Existing Conditions (Nowy Jork), DiverXo (Madryt), Dersou (Paryż) i TwinsGarden(Moskwa).

Restauracja Elixir, powstała w 2015 r. jako jeden z elementów Domu Wódki, w ramach którego działają także pierwsze w Polsce Muzeum Wódki oraz koktajl bar The Roots. Lokal specjalizuje się w nowatorskiej interpretacji kuchni polskiej i łączeniu jej z wysokoprocentowymi alkoholami.

Jak tłumaczy właściciel Elixiru Piotr Popiński jest to pierwsza restauracja na świecie, która stworzyła kartę menu w oparciu o zasady food&vodka pairing. Na swoim koncie posiada szereg prestiżowych wyróżnień, m.in. Michelin i Gault&Millau. W 2016 roku wybrana przez dziennikarzy BBC za jeden z symboli nowoczesnego, światowego wizerunku Warszawy. W ubiegłym roku uhonorowana została godłem Teraz Polska.

W programie tv „Monix w podróży po Mazowszu w Warszawie”  była między innymi właśnie w Elixir by Dom Wódki by pokazać to eleganckie z doskonałą kuchnią miejsce. Rozmawiam z właścicielem w programie, który pełen pasji opowiadał mi o całym projekcie Domu Wódki ( szerszy wywiad już wkrótce na You Tube!!) Zapraszam do obejrzenia odcinka z Warszawy. A dzisiaj trzymam kciuki i życzę całemu Teamowi Elixir by Do Wódki OSKARA!!! Polecam miejsce z całego serca!! Zapraszam do oglądania!! Kiss

Z właścicielem ELIXIR by DOM WÓDKI  Piotrem Popińskiem na planie MONIX W PODRÓŻY PO MAZOWSZU.

Beza w towarzystwie ulubionych trunków: wódki chrzanowej, ajerkoniaku i kawowej.

Kochani!! Odwiedzajcie Warszawę i jedzcie do woli bo światowy poziom w gastronomi już dawno tutaj nadszedł…

Wasza Monix <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *