MANOR HOUSE SPA

Przy realizacji odcinka tv Monix w Podróży po Mazowszu w Warce i Radomiu odwiedziłam MANOR HOUSE SPA  w Chlewiskach. Pojechałam tam z polecenia. Nie jednego. Co wyróżnia to miejsce ano wyróżnia niejedno…

  1. dojazd – od Warszawy to zaledwie 1,5 h jazdy samochodem i jesteście w pięknych okolicznościach przyrody, pięknie położona malowniczo posiadłość w otoczeniu zabytkowego parku z pomnikami przyrody , prawdziwa enklawa spokoju i dobrych energii natury.
  2. przyjazny – to hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom, który łączy piękno arystokratycznych tradycji i współczesny luksus
  3. holistyczne SPA – wzmocnisz tu siły życiowe i pobudzisz autoregenerację organizmu i, odzyskasz naturalne piękno oraz harmonię między duszą, ciałem i umysłem. Wysoka biowitalność kompleksu hotelowego i naturalne terapie w energetycznym SPA dobroczynnie wpływają na organizm. Słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce SPA, seanse w płótnach w Łaźniach Rzymskich, koncerty na gongi tybetańskie, terapia biowitalna łącząca działanie ciepłych mat z kamieniami szlachetnymi, muzyki harmonizującej czakry i plazmy, wszystko to dla duszy, ciała, dla Ciebie…dobroczynne dla zdrowia kąpiele ofuro – także w dwuosobowych wannach Duo Ofuro autorskiego projektu Manor House, które są idealne na romantyczne chwile z ukochaną osobą. Np. między koncertami na gongi a terapią biowitalną.
  4. smaczny – w stylowej restauracji z kominkiem, w sali biesiadnej można tu delektować się smakiem potraw na bazie wód Grandera, regionalnych produktów.
  5.  Kompleks hotelowy Manor House SPA obejmuje: 5* Pałac Odrowążów, 4* Stajnię Platera, 4* Termy Zamkowe wraz z Łaźniami Rzymskimi i bezchlorowym basenem oraz stajnię koni i Witalną Wioskę® SPA. Całość otoczona zabytkowym parkiem ze stawami, Kamiennym Kręgiem Mocy, Piramidą Horusa, Energetyczną Spiralą i Ogrodem Zen.

HOTEL MANOR HOUSE SPA , ul. Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska k.Szydłowca www.manorhouse.pl

Zdjęcia własność: MONIX FILM

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *