MONIX W PODRÓŻY PO MAZOWSZU !!

MONIX W PODRÓŻY PO MAZOWSZU  to nowy cykl programów telewizyjnych produkowanych przez MONIX FILM, MAZOWIECKI URZĄD MARSZAŁKOWSKI I MAZOWIECKĄ REGIONALNĄ ORGANIZACJĘ TURYSTYCZNĄ. Partnerami programu są: modanamazowsze.pl  ,  Play Mazovia , Ogródek Dziadunia, Sery Sierpc, Haircut Express, New Balance, Manor Hause, Spółdzielnia Mleczarska Siedlce, Elixir by Dom Wódki, Manor Hause, Dwór Mościbrody, Farma Iluzji, Talaria SPA, Hotel Skansen  i SPA HARMONIA, Okulary Dior by Fielmann, ParkMag.pl  i wiele innych w każdym kolejnym odcinku.

 

Tytułowa Monix odwiedzi Warszawę, Płock i Sierpc, Radom i Warkę, Kurpie, Żyrardów i Siedlce. Razem z Monix zobaczycie uroki pięknego Mazowsza. Mazowsze najzdrowsze!! Monix w podróży  zaprasza też do Farmy Iluzji, Supraśla, Węgierskiej Górki i Izraela a w nim Eljat, Jerozolima, Nazareth !!! 

Odcinki archiwalne zobaczycie również w kanałach tv w emisji powtórkoweja więc Monix w podróży na Kubie, Energylandii, we wrocławskim ZOO i w Kopalni Złota w Złotym Stoku.

Zapraszam też na serię ogrodniczą Monix w ogrodzie :)) no i Tajemnice Przyrody Piotra Kardasza, której to serii jestem Producentem i reżyserem (Indonezja, Maroko, Kuba, Alzacja, Tunezja, Holandia, Turcja i piękna Polska).

MEDIA PLAN   tv programu  MONIX W PODRÓŻY PO MAZOWSZU 2018/2019

TELEWIZJA  PREMIERA POWTÓRKI PREMIERY POWTÓRKI PO EMISJI PREMIERY 

(od : styczeń -marzec i maj – lipiec)

TVNTL –  sobota 19:10 (13.10) poniedziałek 15:45, środa 7:40, czwartek 18:55
ADVENTURE TV sobota 19:10 (10.11)
TVR piątek 18:00 (02.11)
:))) soon
TVT piątek 19:00 (12.10) sobota 08:00
TTM piątek 19:00 (02.11) sobota 08:00, wtorek 10:45, czwartek 18:00, niedziela 12:00
TVP24 H sobota 18:00 (NYC)
YOU TUBE piątek 15:00

NTL, Niezależna Telewizja Lokalna – regionalna stacja telewizyjna, Od czerwca 2015 dostępna także na platformach satelitarnych (nc+) w związku z czym telewizja NTL jest dostępna dla widzów w całej Europie. Wchodzi w skład Grupy TVN, należącej do Discovery.Emisja Analogowa: kanał 9 Emisja Cyfrowa: kanał 36Emisja Satelitarna: indywidualne ustawienie

Adventure – polski kanał telewizyjny premium o tematyce dokumentalno-przygodowej i rozrywkowej. Nadawany jest przez firmę Michał Winnicki Entertainment. Profil stacji skierowany jest głównie do mężczyzn[1].

Kanał nadaje audycje poświęcone łowiectwu, wędkarstwu, wspinaczce wysokogórskiej, podróżom, sportom ekstremalnym, dzikiej przyrodzie i męskim pasjom. W ramówce znajdują się również popularne programy typu docu-reality. Stacja nie przerywa programów reklamami.

Kanał rozpoczął nadawanie 1 września 2014 roku w dwóch wersjach – w standardowej (16:9 SD) i wysokiej rozdzielczości (Full HD). Jednak nadawca przygotowuje programy także w technologii 4K (Ultra HD). Stacja dostępna jest w prawie 100 sieciach kablowych (w tym m.in. UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Inea i Toya), a w przekazie satelitarnym na wyłączność na platformie nc+ i w Orange TV.

TVR – 22 grudnia 2016 stacja otrzymała nowe logo, a 24 grudnia 2016 został zmieniony charakter stacji na familijny, skierowany do widzów miejskich[10]. Uruchomiono nową ramówkę stacji, w której rozpoczęto emisję seriali animowanych, programów rozrywkowych oraz dokumentalnych[11]. kanał nie jest dostępny z satelity[14]. Stacja nadaje w sieciach kablowych, IPTV i usłudze Videostar.

TVT regionalna polskojęzyczna stacja telewizyjna skierowana dla mieszkańców Górnego Śląska. Nadawana z nadajników naziemnych oraz dostępna w sieciach kablowych (Broker, Orbisat, UPC[1] i Vectra, sieć Leon, Jambox i inne telewizje IPTV). 

TTM telewizja regionalna skierowana do mieszkańców  Pomorza. Nadawana z nadajników naziemnych

TVP24 H TELWIZJA NADAWANA W USA DLA POLONII NA CAŁYM ŚWIECIE.

Telwizje internetowe rozpis soon:)

 

ZAPRASZAM!!!

Wasza MONIX W PODRÓŻY <3 <3 <3

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *