FABRYKA CZEKOLADY WEDEL – Noc Muzeów 2018

Noc Muzeów 2018 Monix w podróży spędziła w Fabryce Czekolady E.Wedel z …. ptasim mleczkiem waniliowym, ukochanym od dzieciństwa 

Gdyby tegoroczną Noc Muzeów mierzyć szerokością uśmiechu zwiedzających to z pewnością wygrałaby Fabryka Czekolady E. Wedel. To było najsłodsze miejsce w Warszawie i nikt, kto w sobotę odwiedził wedlowskie zakłady nie mógł narzekać na brak – nie tylko smakowitych – atrakcji. 

Fabryka czekolady to miejsce, które rozpala wyobraźnię każdego niezależnie od wieku. Trudno się więc dziwić radości blisko 3 tys. osób, które podczas tegorocznej Nocy Muzeów miały okazję z bliska zobaczyć, jak powstają ich ulubione słodkości i poznać drogę, którą przejść muszą małe ziarna kakaowca z Ghany, by stać się pyszną czekoladą z Wedla. 

Trasa zwiedzania wiodła m.in. przez Pracownię Rarytasów, gdzie goście na żywo obserwowali kunszt artystycznej pracy wedlowskich mistrzów czekolady. Ogromne wrażenie zrobiła na wszystkich również Galeria Rzeźb, pełna prawdziwych czekoladowych dzieł sztuki. 

 

Okazuje się, ze nowy smak mango Ptasiego Mleczka przywołał cudowna Kubę. 🇵🇷Pamiętacie co znaczy mango na Kubie??? :)))      Zapraszam do Wedla bo polskie, pyszne i z tradycja🇵🇱🎈dziękuje za smakołyki wedlowskie rozpieszczajace moje podniebienie muahhhhh  polecam!!


Fot.Julia i Nazar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *