Johnny Depp&Hollywood Vampires w Warszawie

O koncercie Hollywoodzkich Wampirów w Warszawie dowiedziałam się juz w listopadzie 2017!! Jakże czekałam na bilety! I nagle po kilku dniach są w sprzedaży i oczywiście jako jedna z pierwszych MAM!!! Zobaczę i usłyszę Deppa i Hollywood Vampires na żywo!!! Wcześniej sprawdziłam oczywiście, po której strony sceny gra Johnny (zawsze to robię jak chcę mieć „przy sobie” ulubieńca:) A Johnny jest moim ulubieńcem od … dzieciństwa:) Czyli ze 30 lat!!!  Tak, tak ten Pan kilka dni temu skończył 55lat i uwierzcie wygląda jak zwykle  zjawiskowo !!! A widziałam Go baaardzooo blisko:)

Czas płynie szybko i tak 12.06.2018, w dniu koncertu Wampirów w Warszawie,  szczęście chciało, że pracowałam na Nowym Świecie i wiedząc (a jakże- ma się swoje wtyki;) udałam się na Krakowskie Przedmieście, by ok.15:00 zobaczyć się z Deppem i resztą Wampirów, jeśli jeszcze nie pojechali na próbę na Torwar… los jakże jest łaskawy dla Monix żyjącej marzeniami, które się spełniają. Cały zespół nocował w pięknym i historycznym Hotelu Bristol mieszczący się przy Krakowskim Przedmieściu, gdzie zebrało się kilku fanów od frontu budynku. Ja przypuszczając,że głównym wejściem nie wyjdą, przeszłam w boczną uliczkę i ciach!! I są!! Najpierw Joe Perry cudny i sympatyczny zamienił kilka słów a po kilku minutach ukazał się JOHNNY DEPP!!! Serce zabiło mi mocniej!! Jaki On uśmiechnięty i miły…Kilka zdjęć, autografów i … odjechali autobusem na Torwar.

Supportowali Ich koledzy zespół Hollywood Undead ale ja zdążyłam na koncert Wampirów, który rozpoczął się kilka minut po 21. Siedziałam blisko Johnn’iego <3 <3 Panowie zagrali świetny koncert, składający się z coverów Ich Przyjaciół, niestety juz nie żyjących..bo i The Doors, Pink Floyd, Motorhead, Johnn’iego Casha… Johnny zaśpiewał brawurowo cover Davida Bovie Heroes!! Alice Cooper w wywiadzie dla Antyradia powiedział jak powstał zespół: „Mieliśmy taki mały klub w latach 70., z dobrymi drinkami w Los Angeles. Każdej nocy spotykaliśmy się tam, ja, John Lennon, Keith Moon, Ringo Starr… Każda z tych rockowych gwiazd. I po prostu piliśmy wspólnie, rozmawiając. Nazywaliśmy siebie sami Wampirami Hollywoodu. Piłem z Janis Joplin, Jimim Hendriksem, więc nie można zaprzeczyć, że dobre drinki to ważna część tej historii. Kiedy spotkałem się kilkadziesiąt lat później z Johnnym Deppem opowiedziałem mu tę historię i podjęliśmy także temat wspólnego projektu. I uznaliśmy, że to naprawdę dobra nazwa, żeby uhonorować wszystkie Wampiry Hollywoodu.” I tu  macie historię Hollywood Vampires, który jest absolutnie hardrockowym zespołem z gitarowym brzmieniem jakie uwielbiam!! Dla mnie jest to esencja rocka!! Poniżej zapraszam do filmiku, który robiłam na koncercie i przy utworze Heroes, który śpiewa Johnny , odwróciłam kamerę i trachhhh – musicie oglądać bokiem. Sorry sorry ale taki miałam stres ;P Polecam z całego serca rockowym fanom, bo to rock na najwyższym poziomie a oddany hołd nieżyjącym muzykom czyni z Hollywoodzkich Wampirów klasę samą w sobie!! Przez cały koncert muzycy mieli świetny kontakt z publicznością , zwłaszcza Depp, Cooper i Perry. Ale i tak Monix kocha Deppa jeszcze bardziej!!

Na koniec koncertu Alice Cooper powiedział „kochamy polskie blondynki” <3 <3 jak dobrze być blondynka !! Polską blondynką<3  Pozostaje w  oczekiwaniu na następny koncert i film z Deppem w roli głównej a ponoć i nowa płyta i film soon <3

foto&film: Monix Krawczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *